Novinky

Kožuchy Bortolami na výstave Kráľov

 

Pri príležitosti autorskej vernisáže akad. maliarky Violety Bázlik Královej so synom Mgr. art. Martinom Králom s názvom

„THE EXHIBITION OF KINGS“

sa dňa 21. Septembra 2016 o 18:00Audi Exclusive Gallery uskutoční   Módna prehliadka Bortolami Collection

Atmosféru vernisáže a módnej prehliadky spríjemní svojím hudobným vystúpením dievčenské hudobné zoskupenie BonBon Trio so svojimi Paris City Songs.

Večerom bude sprevádzať moderátorka Hana Overweter Rapantová

Pripravte si kožuch na zimu

 

Starostlivosť o kožuchy je potrebná hlavne v letných mesiacoch. Pretože kožuch potrebuje dýchať. Žiadne plastové boxy, nevetrané skrine ani chemické čistenie. Toto všetko spôsobuje, že váš kožuch trpí a tým stráca svoje vlastnosti ako pružnosť, lesk, odolnosť. Prihláste sa na odber noviniek cez newsletter a vďaka nemu získate informácie nie len o tom ako sa správne starať o svoje kožuchy, ale aj novinky o nových kolekciách kožuchov Bortolami Collection.

Nové modely z Milánskych mól

 

Módne dni v Taliansku ukázali, že kožuchy stále patria k vyhľadávaným kúskom svetových módnych návrhárov. Na Milánskych mólach sa prezentovali modely od kožušníkov z celého sveta. Kožuchy Bortolami samozrejme nemohli chýbať. A pani Darina Tvoríková priniesla z tohto Milánskeho sviatku módy kúsok talianského luxusu aj na Slovensko.

Módne štúdio Bortolami Collection

 

Príďte sa presvedčiť o kvalite kožuchov Bortolami Collection do Ružinova. Okrem talianskej kolekcie kožuchov a kožušinových doplnkov sú vám k dispozícii aj rady a tipy od pani Dariny. Pretože každý kožuch potrebuje starostlivosť, ktorá predlžujete jeho životnosť na celé generácie.

Módne prehliadky 2015

 

Rok 2015 priniesol štyri úspešné módne prehliadky po celom Slovensku. Kožuchy Bortolami boli predvádzané na mólach v hoteli Grand Vigľaš, v kúpeľoch Trenčianske Teplice a neskôr aj na charitatívnej fashion show v Kursalon Trenčianske Teplice a v Chateau Appony v Oponiciach.

Galéria Módne prehliadky 2015 

BMD: Bratislavské módne dni 2014

 

Bratislavské módne dni 2014 priniesli do hlavného mesta viac ako 30 značiek a dizajnérov zo Slovenska ale i zahraničia. Na bratislavskom sviatku módy nesmeli chýbať ani kožuchy Bortolami. Z módneho štúdia Bortolami Collection.

Vďaka Bratislavským módnym dňom 2014 si kožuchy Bortolami Collection obľúbila aj moderátorka Katka Brychtová, ktorá sa stala ambasádorkou tejto značky na Slovensku pre rok 2014.

BDM: Bratislavské módne dni 2012

 

Na Bratislavských módnych dňoch 2012  boli prezentované okrem večerných plesových šiat a pánskych spoločenských oblekov aj modely kožuchov z dielne Bortolami Collection.

Kožušiny a kožuchy sú neoddeliteľnou súčasťou večerných plesových šiat, ktoré majú schopnosť zahriať telo a dokážu dokonale pozdvihnúť ich krásu.

 

„Vybrali sme modely, ktoré určite uspokoja každú ženu, od klasických tradičných modelov, kde vynikne prirodzená kožušina, až po farebne spracované kožušiny. Prezentované budú dlhé plášte, ktoré lemujú siluetu tela, praktické tri štvrťové modely tzv. do koča aj do voza a krátke kabátiky a bundičky zase dajú dokonale vyniknúť plesovým šatám. Kolekcia kožuchov je vytvorená z kožušín norky, činčily, líšky, králika a soboľa“.

 

Dodala pre Ženský web pani Darina.

 

Celý článok na slovenka.ženskýweb.sk

 

Galéria BMD 2012